Основною метою діяльності нашого Підприємства є забезпечення вторинною/спеціалізованою медичною допомогою дитячого населення віком від 0 до 17 років 11 місяців 30 днів у порядку та обсязі, встановлених законодавством.

У поліклініці КНП «Дитяче територіальне медичне об’єднання» Краматорської надається консультативно-діагностична та лікувально-профілактична вторинна (спеціалізована) амбулаторно медична допомога.

У стаціонарі КНП «Дитяче територіальне медичне об’єднання» Краматорської міської ради надається цілодобово медична допомога дитячому населенню м. Краматорська та спеціалізована медична допомога новонародженим північного регіону Донецької області.

Наші фахівці – це команда професіоналів, які постійно підвищують свій кваліфікаційний рівень: вчаться на спеціалізованих курсах, приймають участь в медичних конференціях, упроваджують нові методики лікування та діагностики на сучасному обладнанні.

Колектив підприємства уважно та ввічливо ставиться до своїх маленьких пацієнтів та їх батьків, приймає до уваги та миттєво реагує на зауваження, пропозиції.

Бажаємо здоров’я Вам та Вашим діткам!

З повагою, колектив КНП «ДТМО» Краматорської міської ради