День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно указу Президента України «Про День довкілля».

Свято було засноване на честь Стокгольмської конференції з довкілля, яка стала однією з найважливіших в історії екологічного руху.

Головна мета свята – привернути увагу громадськості до екологічних проблем держави, спонукати якомога більше людей до активних дій, аби не допустити, щоб навантаження на природні екосистеми сягнуло своєї критичної межі.

Ліс, вода, повітря, земля, флора та фауна – це все довкілля, величезний скарб, якій дарований людству.

Долучитися до дня довкілля досить просто, іноді достатньо і невеликого кроку, що матиме великий вплив на стан природного середовища. Слідкуймо за своїм споживанням та діями аби зробити нашу домівку, світ природи кращою.

Отже, день довкілля є днем для людей з усіх верств суспільства, яким необхідно зібратися разом, щоб забезпечити чисту, зелену і яскраву перспективу для себе і майбутніх поколінь!

 17.04.2021 року працівники Комунального некомерційного підприємства «Дитяче територіальне медичне об’єднання» Краматорської міської ради прийняли участь у суботнику з прибирання від сміття прилеглої території.